ZAPRASZAMY W BESKID NISKI

Stara Farma w Ropkach koło Wysowej to gospodarstwo stworzone przez nas w jednej z najpiękniejszych dolin Beskidu Niskiego. Dom z 1939r. został przeniesiony i dokładnie przez nas odrestaurowany. Obok domu wybudowaliśmy małą stodołę, która ma pełnić rolę świetlico-jadalni a także letniej kawiarni.

W domu znajdują się trzy sypialnie z łazienkami. Jest też duża kuchnia wyłącznie do dyspozycji gości. Pokoje utrzymane są w stylu wiejskim ale z nowoczesnymi, minimalistycznymi łazienkami.

W gospodarstwie wybudowaliśmy wiatę z kominkiem i grillem, gdzie wieczorami można pobiesiadować. A dla dzieci mini plac zabaw z trampoliną i domkiem na drzewie.

Stara Farma Ropki znajduje się na szlaku turystycznym, w obszarze ochronnym Natura 2000. Wiodą stąd szlaki na najwyższe szczyty Beskidu Niskiego. Ropki to klimatyczna wieś bez drogi asfaltowej gdzie przyroda wygrywa z cywilizacją. Taki polski koniec świata.

CENNIK STAREJ FARMY W ROPKACH

POKOJE

  • Pokój 200zł za dwie osoby dorosłe
  • Dziecko do lat dwóch gratis
W majówkę, Boże Ciało i Sylwestra wynajmujemy tylko cały dom.
Cena liczona indywidualnie.

WYŻYWIENIE

Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia (śniadanie i obiadokolacje).

 

4 PORY ROKU

Pokoje wynajmujemy przez cały rok.
To niesamowite miejsce gdzie można odpocząć także z dziećmi, które pochłonięte są zabawa na trampolinie, zwiedzaniem zakamarków altany, poszukiwaniem poziomek, budowaniem z piasku, huśtawka, szaleństwami na trawie, a przede wszystkim obserwacja życia kóz. Piękne krajobrazy, cisza, zieleń, świeże powietrze, przepyszne jedzenie i uroczy gospodarze, którzy swoją otwartością, gościnnością i poczuciem humoru zjednali nasze serca. Na starej farmie niestety czas za szybko leci, bo żal odjeżdżać. Szczerze polecam!!
Paulina

Wystarczy pojechać na Starą Farmę, aby przenieść się w czas beztroski, spokoju i relaksu. Piękno natury i urok starego domu, wschodzący księżyc zza gór, trzask ognia, przepyszne posiłki na świeżym powietrzu, relaks na hamaku, szaleństwa przy grze w piłkę nożną czy na trampolinie…. to tylko przekrój cudownych momentów jakie przeżyliśmy w tym miejscu. Słowo POLECAMY, to za mało… to inny, LEPSZY świat… idealne miejsce na wypoczynek.
Joanna

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE #STARAFARMA

STARA FARMA W ROPKACH

+ 48 501 452 125

+48 18 352 44 62

ROPKI 22,
38-316 WYSOWA ZDRÓJ

Bądźmy w kontakcie
Staramy się odpowiadać na wszystkie maile w ciągu 24 godzin.

1 + 11 =

Pin It on Pinterest

Share This