ZAPRASZAMY W BESKID NISKI

Stara Farma w Męcinie Małej to gospodarstwo agroturystyczne położone w Beskidzie Niskim w gminie Sękowa. Gospodarstwo położone jest na wzniesieniu i oddalone od drogi o około 200 m. Z podwórza rozciąga się piękny widok na pasma Beskidu Niskiego.

Jeżeli chcecie Państwo poczuć się gospodarzami domu w górach, zapraszamy do wynajęcia Starej Farmy. Do dyspozycji gości oddajemy cały dom (około 100m2), z trzema sypialniami, przestronną kuchnią i werandą. Stuletni dom, z bali utrzymany w stylu wiejskim. Przestronna kuchnia z jadalnią wyposażona jest w sprzęt AGD (zmywarka, lodówka, kuchenka gazowa) oraz naczynia, zatem można samemu przygotowywać posiłki.

Dom jest idealny dla zaprzyjaźnionych dwóch lub trzech rodzin, które chcą w ciszy, spokoju, blisko natury spędzić wakacje lub weekend. Na terenie gospodarstwa znajduje się zadaszony grill, plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią i trampolina.

Letnie dni możecie spędzać zwiedzając liczne zabytki Beskidu Niskiego, spacerując po pobliskich szlakach lub po prostu odpoczywać w hamaku czytając książki. Dla dzieci nieskrępowana zabawa na trawie, szaleństwa na trampolinie i dokarmianie naszych zwierząt sprawi że będą to najbardziej beztroskie i szczęśliwe dni.

CENNIK STAREJ FARMY W MĘCINIE MAŁEJ

WYNAJEM DOMU

SEZON WYSOKI (majówka, weekend Bożego Ciała i Sylwester) – 450zł/dobę/dom

WAKACJE I FERIE ZIMOWE – 350zł/dobę/dom (przy pobytach tygodniowych)

POZOSTAŁE TERMINY – 290zł/dobę/dom(przy pobytach tygodniowych), 350zł/dobę/dom – weekendy (dwie noce)

KIEDY?

Dom jest dostępny przez cały rok.
To niesamowite miejsce gdzie można odpocząć także z dziećmi, które pochłonięte są zabawa na trampolinie, zwiedzaniem zakamarków altany, poszukiwaniem poziomek, budowaniem z piasku, huśtawka, szaleństwami na trawie, a przede wszystkim obserwacja życia kóz. Piękne krajobrazy, cisza, zieleń, świeże powietrze, przepyszne jedzenie i uroczy gospodarze, którzy swoją otwartością, gościnnością i poczuciem humoru zjednali nasze serca. Na starej farmie niestety czas za szybko leci, bo żal odjeżdżać. Szczerze polecam!! Paulina

Wystarczy pojechać na Starą Farmę, aby przenieść się w czas beztroski, spokoju i relaksu. Piękno natury i urok starego domu, wschodzący księżyc zza gór, trzask ognia, przepyszne posiłki na świeżym powietrzu, relaks na hamaku, szaleństwa przy grze w piłkę nożną czy na trampolinie…. to tylko przekrój cudownych momentów jakie przeżyliśmy w tym miejscu. Słowo POLECAMY, to za mało… to inny, LEPSZY świat… idealne miejsce na wypoczynek. Joanna

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE #STARAFARMA

STARA FARMA W MĘCINIE MAŁEJ

+ 48 501 452 125

Męcina mała 36,
38-307 Sękowa

GPS DMS – N49° 37′ 27.2192″ E21° 14′ 26.9836″
Google DD – 49.62422756 21.24082878

Bądźmy w kontakcie
Staramy się odpowiadać na wszystkie maile w ciągu 24 godzin.

6 + 6 =